string(505) "SELECT reg.region_id, reg.region_name, pri.price_id, pri.price_desc, pri.price_amount, pri.price_dis, pri.price_status, pri.price_visibility, pri.price_code, pri.price_redirect_url, pri.price_redirect_code, pri.price_points, pri.price_special_offer FROM a_price pri, a_region reg WHERE reg.region_id=pri.price_region_id AND price_present_id=00014 AND price_status=1 ORDER BY region_position, pri.price_position, case when pri.price_dis <> 0 then pri.price_dis else pri.price_amount end, pri.price_amount" Den v Armyparku | Adrop

Den v Armyparku

Den v Armyparku

Už jako malý jste se proháněli po lesích v maskáčích a hráli jste si na vojáky? Je vaším snem řídit bojové vozidlo? Pak pro vás máme tip na jedinečný adrenalinový dárek. Splňte si své sny v Armyparku! Právě zde zažijete jízdu v plně funkčním bojovém vozidle pěchoty BVP 1. Dále můžete shlédnout naši expozici vojenské techniky. Naučíte se základy vojenské terminologie a seznámíte se s vojenskou technikou.

Program dnu v Armyparku

Vyzkoušejte si na vlastní kůži jízdu v plně funkční vojenské technice osazené originálním příslušenstvím. 30 minut řízení můžete využít v bojovém vozidle pěchoty BVP1. Čeká Vás prohlídka expozice spojená s odborným výkladem, kde uvidíte např. obrněný transportér OT90, PLDVk, BRDM2, PV3S, URAL, ZIL a mnoho dalších vozidel. Po celý průběh programu máte zajištěný vstup do lanového centra, kde naleznete i 150 metrovou lanovku přes vodní hladinu a atrakci Big Swing, což je obří houpačka, která simuluje volný pád - naprostý adrenalin. Dále budete mít za úkol rozborku a sborku samopalu vzoru 58 a nakonec můžete využít laserovou střelnici. Na konci dne obdrží všichni certifikát o schopnosti řízení vojenské techniky a ti nejlepší dostanou ocenění – zlatou kuklu ARMY PARKU.

Více informací

Den v Armyparku Den v Armyparku Den v Armyparku