string(505) "SELECT reg.region_id, reg.region_name, pri.price_id, pri.price_desc, pri.price_amount, pri.price_dis, pri.price_status, pri.price_visibility, pri.price_code, pri.price_redirect_url, pri.price_redirect_code, pri.price_points, pri.price_special_offer FROM a_price pri, a_region reg WHERE reg.region_id=pri.price_region_id AND price_present_id=00170 AND price_status=1 ORDER BY region_position, pri.price_position, case when pri.price_dis <> 0 then pri.price_dis else pri.price_amount end, pri.price_amount" Erotická masáž | Adrop

Erotická masáž

Erotická masáž

Čeká Vás indická masáž Shakti, jejíž cílem je hýčkání muže podle vzoru indické mytologické pohádky o Shivovi (bohyně se stará o svého prince). Nyní se jím můžete stát i Vy! Nechte se hýčkat celé dvě a půl hodiny při luxusní masáži.

Popis

Procedura se skládá z aroma koupele, seznamovacího rituálu, hlazení a ovívání peříčky a kožešinkami, olejové masáže celého těla teplým aroma nebo afrodiziakálním olejem, antistresové masáže hlavy a obličeje, masáže lingamu s tajemstvím 25 kouzelných hmatů, možnost Big draw (vnitřní org.), závěrečné ukončení a relaxace.

Pokud si budete přát, je možné provést tuto masáž v přítomnosti dvou masérek ve stejné ceně a v délce 90 minut.

Více informací

Popis Cena s DPH Body Objednat
Praha


1 osoba s 1 masérkou 2,5 hodiny 6 960 Kč 139.2 Koupit v eshopu
2 osoby s 2 masérkami 90 minut 6 960 Kč 139.2 Koupit v eshopu
1 osoba s 2 masérkami 90 minut 6 960 Kč 139.2 Koupit v eshopu
Erotická masáž Erotická masáž Erotická masáž
univerzální certifikát

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000