Na Slovensko do termálních lázní

Na Slovensko do termálních lázní

Nádherné okolí Liptovské kotliny a termálních lázní přímo vybízí k relaxaci, klidu a pohodě. Navštivte oblast vyhlášených termálních koupališť a rázem zapomenete na všechny starosti. Zaručujeme Vám, že se ani nebudete chtít vracet.

Popis

Areál zdraví a odpočinku se nachází v klidném venkovském prostředí, kde si můžete vychutnat blahodárný vliv horkých pramenů a léčivých vod. Naleznete zde 4 vnitřní a 9 venkovních bazénů s celoročním provozem. Dále je Vám k dispozici wellness centrum (hydromasážní bazén, Kneippova koupel, sauny a další). Teplota geotermálních pramenů dosahuje až 61°C. V bazénech je voda s teplotou 36-40°C a její léčivé účinky jsou určené především pro osoby trpící urologickými problémy, nemocemi pohybového aparátu nebo dýchacího ústrojí. Lithium obsažené ve vodě má pozitivní účinky na psychiku. Voda z těchto horkých pramenů má i příznivé kosmetické účinky.

Ubytujeme Vás v *** penzionu (cca 300 metrů od lázní) v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV - SAT. Pouze pro vás dva bude připraven vstup do wellness na 90 minut, masáž zad a celodenní VIP lístek do termálních lázní (vnitřní a venkovní bazény, tobogán, vířivky, átrium a jeden vstup do wellness centra - vitálního světa).

Více informací

Popis Cena s DPH Body Objednat
Zahraničí


Pro 2 osoby na 3 dny (Bešeňová) 7 490 Kč
7 090 Kč
141.8 Koupit v eshopu
Pro 2 osoby na 4 dny (Bešeňová) 10 950 Kč
10 570 Kč
211.4 Koupit v eshopu
Na Slovensko do termálních lázní Na Slovensko do termálních lázní Na Slovensko do termálních lázní

> Vánoční dárky pro dva

univerzální certifikát

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000