string(505) "SELECT reg.region_id, reg.region_name, pri.price_id, pri.price_desc, pri.price_amount, pri.price_dis, pri.price_status, pri.price_visibility, pri.price_code, pri.price_redirect_url, pri.price_redirect_code, pri.price_points, pri.price_special_offer FROM a_price pri, a_region reg WHERE reg.region_id=pri.price_region_id AND price_present_id=00366 AND price_status=1 ORDER BY region_position, pri.price_position, case when pri.price_dis <> 0 then pri.price_dis else pri.price_amount end, pri.price_amount" Na Slovensko do termálních lázní | Adrop

Na Slovensko do termálních lázní

Na Slovensko do termálních lázní

Nádherné okolí Liptovské kotliny a termálních lázní přímo vybízí k relaxaci, klidu a pohodě. Navštivte oblast vyhlášených termálních koupališť a rázem zapomenete na všechny starosti. Zaručujeme Vám, že se ani nebudete chtít vracet.

Popis

Areál zdraví a odpočinku se nachází v klidném venkovském prostředí, kde si můžete vychutnat blahodárný vliv horkých pramenů a léčivých vod. Naleznete zde 4 vnitřní a 9 venkovních bazénů s celoročním provozem. Dále je Vám k dispozici wellness centrum (hydromasážní bazén, Kneippova koupel, sauny a další). Teplota geotermálních pramenů dosahuje až 61°C. V bazénech je voda s teplotou 36-40°C a její léčivé účinky jsou určené především pro osoby trpící urologickými problémy, nemocemi pohybového aparátu nebo dýchacího ústrojí. Lithium obsažené ve vodě má pozitivní účinky na psychiku. Voda z těchto horkých pramenů má i příznivé kosmetické účinky.

Ubytujeme Vás v *** penzionu (cca 300 metrů od lázní) v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí, vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV - SAT. Pouze pro vás dva bude připraven vstup do wellness na 90 minut, masáž zad a celodenní VIP lístek do termálních lázní (vnitřní a venkovní bazény, tobogán, vířivky, átrium a jeden vstup do wellness centra - vitálního světa).

Více informací

Popis Cena s DPH Body Objednat
Zahraničí


Pro 2 osoby na 3 dny (Bešeňová) 7 490 Kč
7 090 Kč
141.8 Koupit v eshopu
Pro 2 osoby na 4 dny (Bešeňová) 10 950 Kč
10 570 Kč
211.4 Koupit v eshopu
Na Slovensko do termálních lázní Na Slovensko do termálních lázní Na Slovensko do termálních lázní

> Vánoční dárky pro dva

univerzální certifikát

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000