string(505) "SELECT reg.region_id, reg.region_name, pri.price_id, pri.price_desc, pri.price_amount, pri.price_dis, pri.price_status, pri.price_visibility, pri.price_code, pri.price_redirect_url, pri.price_redirect_code, pri.price_points, pri.price_special_offer FROM a_price pri, a_region reg WHERE reg.region_id=pri.price_region_id AND price_present_id=00092 AND price_status=1 ORDER BY region_position, pri.price_position, case when pri.price_dis <> 0 then pri.price_dis else pri.price_amount end, pri.price_amount" Romantický víkend | Adrop

Romantický víkend

Romantický víkend

Říkáte si, když už romantiku, tak pořádnou? V tom případě je pro Vás romantický víkend jako stvořený!Čeká na Vás luxusní pokoj, masáže, vířivky a mnoho dalšího. Záleží jen na Vás, kde se rozhodnete víkend trávit a jaký balíček si vyberete.

Na výběr máte z následujících víkendových balíčků v různých lokalitách:

Romantický víkend - Lásky čas

Krásné chvíle čekají na zamilované páry v Poděbradech. Už samo lázeňské město má kouzelnou atmosféru, kterou si vychutnáte při denních i večerních procházkách. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (snídaně formou bufetu, 1x večeře tříchodová slavnostní při svíčkách, 1x večeře servírovaná). Jako dárek na přivítanou pro vás připravíme lahev sektu a svíčky. Relaxaci si dopřejete při společné hodinové masáži a v parním boxu (privátní na 30 minut).

Amorův romantický víkend

Celý romantický víkend budete ubytováni v luxusním ***hotelu ve dvoulůžkovém pokoji, kde je pro Vás při příjezdu připraven uvítací drink, květina pro partnerku a mísa plná ovoce. V ceně balíčku máte také 2 romantické snídaně ve dvou, večeři při svíčkách o 4 chodech, láhev vína a sladké pomyšlení. Romantický víkend zahrnuje i relaxaci, jistě využijete wellness pro zamilované pod "hvězdným nebem" - whirlpool, bezén, sekt, romantická atmosféra. Nakonec se uvolníte u částečné masáže nebo využijete finskou saunu. Užijte si zamilovaný romantický víkend se vším všudy.

Romantika v penzionu

Prožijte se svou polovičkou víkend v Orlických horách. V ceně máte zahrnuté ubytování v penzionu na 2 noci pro 2 osoby, 2 snídaně pro dva, 1 večeři v hodnotě 500,- pro dva, lahev vína, ovoce a čokoládové fondue na pokoji, piknikový koš včetně zapůjčení deky (v zimní sezóně - balíček obsahující masážní olej a masážní krém), místní poplatky a slevu 15% na vstup do krytého bazénu v Rychnově nad Kněžnou.

Romantický blanický víkend

Dopřejte si romantický víkend v kraji blanických rytířů, poblíž památné hory Blaník. V ceně pobytu je zahrnuto ubytování v apartmánu ****hotelu pro 2 osoby na 2 noci, sekt přichystaný na pokoji jako dárek na přivítanou, snídaně, 1x tříchodovou večeři s lahví vína, 1 hodinu v sauně a 1 hodinu ve whirlpoolu. Hotel má vlastní tělocvičnu, hřiště, venkovní bazén a nabízí mnoho dalších akcí (jízda na čtyřkolce, na koni, lukostřelba …).

Kouzelná Šumava - romantický víkend pro dva

Zapomeňte na všechny starosti, nastal čas na romantiku a relax! Relaxačně-romantický víkend ve stylovém horském hotelu přímo v srdci šumavské přírody nedaleko Lipna. Cena balíčku zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci v zámecké části hotelu, welcome-drink, snídaně formou švédských stolů, 1x večeře o třech chodech pro dva, hotelové fitness a  wellness (infrakabina, bazén) na 45 min./os./den, 1x privátní whirlpool na 20 minut, půjčení hůlek Nordic-walking, prohlídku zříceniny Vítkův Hrádek včetně výstupu na věž, parkovné.

Romantický víkend - romance a Wellness v Praze

Balíček zahrnuje 2x ubytování pro dvě osoby v romanticky vyzdobeném 2lůžkovém pokoji luxusního ****hotelu, láhev sektu a jahody na pokoji, 2 snídaně na pokoj, večeři při svíčkách (3-chodové menu), relaxační masáž zad vonnými oleji pro dva, Balneoterapii pro dva, celodenní vstup do aquaparku včetně Světa saun, volný vstup do fitness centra. Zdarma jsou Vám k dispozici na pokoji župan a pantofle. Doprava autobusem ke stanici "Opatov" a zpět zdarma.

Královský víkend (Royal)

Po příjezdu do hotelu je pro Vás a Vašeho partnera připravena lahev sektu, doplněná lahodnými jahodami a pokoj jen pro Vás dva, jehož výzdobu doplňují květiny. Během tohoto víkendu Vás čekají romantické chvíle strávené společně s Vaším partnerem. Uvolněte se během thajské masáže a ve wellness (sauna, vířivka a fitness). Večer je pro Vás připravena 3-4chodová večeře. Ráno je samozřejmostí snídaně podávaná až do postele jen pro Vás dva. Ubytování zajištěno na 2 noci v ****hotelu.

Romantický víkend - Středověká romantika

Ubytujete se ve dvoulůžkovém pokoji útulného penzionu. Na pokoji bude připravena láhev sektu jako dárek na přivítanou. Součástí ceny pobytu jsou snídaně formou švédského stolu a dvě poukázky na večeře v hodnotě 500 Kč. Jedna romantická večeře se bude podávat v restauraci na hradě a druhá ve Švejkově restauraci s tradiční českou kuchyní. Cena rovněž zahrnuje prohlídku gotického hradu s průvodcem, kde shlédnete stále expozice, hradní sály, nádvoří a oblíbené muzeum útrpného práva.

Rozmazlovací víkend na Liberecku

Od pátku do neděle čeká Vás a Vaši drahou polovičku plno romantiky v našem čtyřhvězdičkovém hotelu. Těšit se můžete na stylové ubytování s luxusní péčí pro dvě osoby, tříchodovou romantickou večeři s lahví vína nebo sektu, královskou snídani až do postele, privátní relaxaci ve wellness studiu, olejovou aroma masáž pro dva a prohlídku státního zámku. To vše zařídíme pouze pro Vás!

Výlet do historie na Liberecku

Ubytování pro 2 osoby na 2 noci je pro Vás zajištěno v ****zámeckém hotelu se snídaní, dále na Vás čeká dobová večeře při svíčkách s lahví vína, prohlídka státního zámku a zahrady a prohlídka Klenotnice, piknik v zámeckém parku, ukázka sokolnictví a nakonec dárek ze zámku.

Historická romantika na Moravě

Ubytování v romantickém historickém ****hotelu, který je zařazen mezi kulturní památky - zde je pro Vás a Vaši drahou polovičku připraven krásný dvoulůžkový pokoj na 2 noci a na uvítanou i mísa s ovocem a minerální voda na pokoji. Balíček zahrnuje dále 2 snídaně bufetovou formou, 2 romantické čtyřchodové večeře při svíčkách v historickém salónku a láhev lahodného vína dle Vašeho výběru. Odpočinout si můžete při hře billiardu, kulečníku či kuželek. Dále na Vás po konzultaci vhodnosti procedur čeká hodinový volný vstup do mokré zóny Wellness (4 druhy saun, whirpool, Kneippova vinářská stezka, thermolavice, různé druhy sprch, fínske vědro) a romantická vinná koupel ve VIP zóně jen pro Vás dva s drobným pohoštěním. Na závěr od nás dostanete tradiční moravský dárek. Romantika se vším všudy.

Více informací

Popis Cena s DPH Body Objednat
Středočeský kraj


Romantický blanický víkend pro 2 osoby (okr. Benešov) 5 570 Kč 111.4 Koupit v eshopu
Romantický víkend - Lásky čas pro 2 osoby (Poděbrady) 6 110 Kč 122.2 Koupit v eshopu
Liberecký kraj


Rozmazlovací víkend pro 2 osoby (okr. Liberec) 7 640 Kč 152.8 Koupit v eshopu
Výlet do historie pro 2 osoby (okr. Liberec) 7 650 Kč 153 Koupit v eshopu
Karlovarský kraj


Středověká romantika pro dva (okr. Sokolov) 5 980 Kč 119.6 Koupit v eshopu
Royal víkend pro 2 osoby (Karlovy Vary) 10 690 Kč 213.8 Koupit v eshopu
Jihočeský kraj


Kouzelná Šumava pro 2 osoby (okr. Český Krumlov, v.n. Lipno) 5 820 Kč 116.4 Koupit v eshopu
Royal víkend pro 2 osoby (Hluboká n.V.) 12 520 Kč 250.4 Koupit v eshopu
Královéhradecký kraj


Romantika v penzionu pro dva (okr. Rychnov n.K.) 3 420 Kč 68.4 Koupit v eshopu
Amorův víkend pro 2 osoby (Náchod) 6 350 Kč 127 Koupit v eshopu
Jihomoravský kraj


Historická romantika pro 2 osoby (okr. Břeclav) 7 700 Kč
5 970 Kč
119.4 Koupit v eshopu
Romantický víkend Romantický víkend Romantický víkend
univerzální certifikát

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000