string(505) "SELECT reg.region_id, reg.region_name, pri.price_id, pri.price_desc, pri.price_amount, pri.price_dis, pri.price_status, pri.price_visibility, pri.price_code, pri.price_redirect_url, pri.price_redirect_code, pri.price_points, pri.price_special_offer FROM a_price pri, a_region reg WHERE reg.region_id=pri.price_region_id AND price_present_id=00386 AND price_status=1 ORDER BY region_position, pri.price_position, case when pri.price_dis <> 0 then pri.price_dis else pri.price_amount end, pri.price_amount" Simulátor vrtulníku Mi - 171 | Adrop

Simulátor vrtulníku Mi - 171

Simulátor vrtulníku Mi - 171

Staňte se pilotem vrtulníku! V našem letovém simulátoru si na vlastní kůži vyzkoušíte práci vojenských pilotů a pilotů záchranné služby. Kabina simulátoru je skutečným kokpitem vrtulníku Mi-171, ve kterém naleznete všechny ovládací prvky skutečného vrtulníku. Vizualizace je zajištěna osmi projektory, které pokrývají oblast vodorovně 210° a na výšku 60° na panoramatické projekční ploše.

Systém vizualizace nabízí několik variant simulace letového prostředí:

- létání ve dne, při soumraku, v noci a v jednotlivých ročních obdobích

- přistání na letišti, v městské aglomeraci nebo v horském prostředí

- létání v horském terénu, létání ve skupině s jiným letounem nebo vrtulníkem

- možnost volby typu a intenzity oblačnosti, turbulenci atmosféry a další

Tu pravou atmosféru letu vytvářejí simulované zvuky rotoru, hnacího ústrojí a další charakteristické zvuky generované v provozu.

Program

V rychlosti se seznámíte s obsluhou simulátoru a pak můžete nakopnout vrtuli.

Více informací

Simulátor vrtulníku Mi - 171 Simulátor vrtulníku Mi - 171 Simulátor vrtulníku Mi - 171
univerzální certifikát

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000