Vodní sporty a adrenalin v kategorii - Voda

Jste spíše vodní než suchozemský tvor a nedokážete odolat žádné vodní výzvě? Svůj čas trávíte převážně na koupalištích, v bazénech anebo alespoň ve vaně? Tak to si z našich vodních dárků určitě něco vyberete.  V  nabídce najdete kurzy potápění v bazénu i ve volné přírodě, kde si můžete zaplavat třeba i ve společnosti žraloků. Pro vodáky a ty co se raději drží nad vodou, je zde jízda na kajaku, rafting nebo motorový člun. Nabídka vodních sportů je opravdu velká a uzpůsobena pro plavce i neplavce.

Seřadit dárky podle: Oblíbenosti Abecedy (A-Z) Ceny

Plachtit se dá i bez řidičáku

Dárky
Na jeden den budete mít plachetnici jen pro sebe a své blízké. Je to jednoduché, stačí si pronajmout plachetnici a společně se třemi nejbližšími strávíte příjemný den, na který budete dlouho vzpomínat. Navíc nemusíte vlastnit průkaz VMP (''řidičský průkaz na loď'').

Cena od: 1 630 Kč

Informace o dárku

Kurz windsurfingu

Dárky
Windsurfing je sport, při kterém jezdec na dva až čtyři metry dlouhém prkně využívá pomocí plachty sílu větru k pohybu po vodní hladině. Je to takový mezičlánek mezi surfingem a jachtingem. Stěžeň plachty je připevněn k plováku pomocí ohebného kloubu, což umožňuje téměř libovolnou manipulaci s oplachtěním. Při vyšší rychlosti se plovák dostane do skluzu a pak lze řídit pouhým nakláněním jako na skateboardu.

Cena od: 1 200 Kč

Informace o dárku

Plavba nejen po Vltavě

Dárky
Nyní Vám nabízíme prohlídku Prahy z paluby lodi nebo motorového člunu. Čeká Vás jedinečný výhled na Karlův most, Hradčany, Barrandovský most, Žluté lázně, Vyšehrad a mnohá další známá i neznámá místa v Praze. Rovněž se můžete vydat na projížďku po Vltavě a Sázavě, a podívat se tak až ke Štěchovicím, kde se nachází legendární místo uložení štěchovického pokladu. Plujte dále Svatojánskými proudy - hlubokým kaňonovitým údolím, kam se dostanete pouze lodí.

Cena od: 2 670 Kč

Informace o dárku

Aquaskipper

Dárky
Aquaskipper letí po hladině jako vodoměrka. Začátky jsou trochu těžké, ale výsledný efekt připomíná Ježíše kráčejícího po vodě.

Cena od: 489 Kč

Informace o dárku

Jízda na kajaku

Dárky
Kajak patří mezi naše žhavá želízka v ohni na letních olympiádách a Vy si nyní můžete vyzkoušet krocení vodního živlu na vlastní kůži. Na první pohled se to sice nezdá, ale jízda na kajaku je pro začátečníky velmi náročná a vyžaduje přípravu. Kajak je určen pro ty, kteří mají alespoň minimální zkušenosti s vodními sporty a už je nebaví spoléhat na spolujezdce na člunu. Naši zkušení instruktoři Vás naučí základy jízdy na kajaku tak, abyste sami sjeli divoký úsek řeky.

Cena od: 1 399 Kč

Informace o dárku

Jízda na motorovém člunu

Dárky
Milujete rychlou jízdu v autě nebo na motorce? Tak proč nezkusit rychlou jízdu na motorovém člunu? Zažijete nezapomenutelnou jízdu ve sportovním otevřeném motorovém člunu. Díky výkonnému motoru a nízké hmotnosti člunu je toto plavidlo extrémně rychlé a obratné. Tento sportovní motorový člun dosahuje rychlosti až 110 km/h a dokáže se otočit takřka na místě. Adrenalinovou projížďku si užije každý.

Cena od: 2 789 Kč

Informace o dárku

Rafting

Dárky
Rafting je adrenalinová sportovní aktivita, při které poznáte krásu a nezkrotnost divokých řek. Budete sjíždět divokou řeku na speciálním gumovém člunu (raftu), spatříte krásná zákoutí, kam se suchou nohou nikdy nedostanete. Vezměte s sebou rodinu nebo partu přátel a užijte si dobrodružství a týmovou spolupráci při překonávání peřejí.

Cena od: 630 Kč

Informace o dárku

Víkend na jachtě

Dárky
Prožijte se svým partnerem či partnerkou romantický víkend na plnomořské jachtě o velikosti 8-9 metrů. Jedná se o nejlepší loď z naší flotily. Ubytováni budete přímo na jachtě, kde vás čekají dvě celodenní plavby, láhev sektu a především klid a relaxace.

Cena od: 11 740 Kč

Informace o dárku

Kurz potápění

Dárky
Jezdíte na dovolenou k moři a už Vás nebaví se jen tak povalovat na pláži a cáchat se v moři? Pak tu pro Vás a Vaše blízké máme potápěčský kurz. Díky absolvování tohoto kurzu budete moci obdivovat podmořský svět všech moří a oceánů, aniž byste utráceli vysoké částky za divers centra.

Cena od: 870 Kč

Informace o dárku

Víkendová škola kajaku

Dárky
Nabízíme Vám víkendovou výuku jízdy na kajaku na divoké vodě. Budeme postupovat od výuky základních záběrů na zcela klidné vodě, procvičování dovedností v mírném proudu a vlastní sjezd panoramatické řeky Jizery. Ubytování je zajištěno v horském penzionu s polopenzí.

Cena od: 5 010 Kč

Informace o dárku

Kurz jachtingu

Dárky
Kurz jachtingu absolvujete pod dohledem kvalifikovaného kapitána - instruktora. Získáte teoretické základy i praktické zkušenosti s řízením jachty (zkusíte vyplout, přistát u břehu, křižovat a mnoho dalších úkonů).

Cena od: 4 199 Kč

Informace o dárku

Aquazorbing - adrenalin na vodě

Dárky
Výstřední adrenalinová záležitost. Šílené koulení po vodě! Plastová koule z Asie umožňuje dovádění na vodní hladině ve vzduchem nafouknutém balonu. Na vyčerpání všech sil Vám stačí 5 minut zorbování. Aquazorbing patří mezi ty pravé adrenalinové dárky pro vaše blízké.

Cena od: 0 Kč

Informace o dárku

Jízda na vodním skútru

Dárky
Nabízíme Vám jízdu na vodním skútru, zážitek, který Vám rozproudí krev v žilách! Vyzkoušejte si, jaké to je a jaké adrenalinové pocity tato jízda s sebou přináší!

Cena od: 0 Kč

Informace o dárku

 

Novinky

Mezinárodní den žen - ZDARMA bonboniéra

27.02.2014

Že květina nestačí?

Darujte své ženě zážitek.

Více

 

Rozhovor s Petrem Koukalem - vlajkonošem na OH v Londýně

18.11.2012
Pětinásobný mistr ČR v badmintonu Petr Koukal se stal tváří naší vánoční kampaně, tak jsme ho speciálně pro Vás vyzpovídali ;-) Řeč byla nejen o badmintonu, ale především o...Více
 

Poštovné ZDARMA!

02.11.2012
Až do 14. listopadu nemusíte platit poštovné! Tak ho nechte na nás a ušetřete :-)Více
 

Vyhodnocení stěhovací soutěže

17.10.2012
Známe vítězku! U příležitosti našeho stěhování do nového sídla jsme vyhlásili stěhovací soutěž. A kdo že byl nejrychlejší? Úplně první objednávka v novém...Více
 

Od října v novém!

20.09.2012
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o změně našeho sídla. Stěhujeme se do větších prostor, a proto nás od 1. října najdete na této adrese: Na Rybníčku 387/6,...Více
 

Předání výhry

02.08.2012
Jak už jsme Vás dříve informovali, výherkyní narozeninové soutěže o let balónem se stala Alena D. z Mělníka. A my jsme se za ní vypravili, abychom jí osobně pogratulovali k výhře...Více
 
Archiv

 

Rychlý kontakt

Rychlý kontakt Adrop


+420 731 203 000

univerzální certifikát