Dárek k narozeninám

Vyčerpali jste už všechny nápady na originální dárky k narozeninám? Určitě ne, je tu ještě zážitkový dárek k narozeninám, kterým překvapíte a potěšíte muže, ženy i děti všech věkových kategorií.

Jako dárek k narozeninám pro muže doporučujeme adrenalinové zážitky jako třeba jízdu luxusním sportovním vozem na okruhu nebo v běžném provozu, jízdu offroadem, tankem nebo čtyřkolkou. Pánové určitě nepohrdnou ani dávkou adrenalinu při bungee jumpingu či SWAT výcviku. Oblíbené jsou také pivní dárky, díky kterým si oslavenec vyzkouší práci sládka a výrobu vlastního piva.

Pro aktivní ženy máme v zásobě mnoho sportovních zážitků a kurzů, kde se naučí hrát golf, jezdit na vodních lyžích, potápět se, lézt po skalách a mnoho dalších aktivit. Pro romantičky doporučujeme let balónem při východu nebo západu slunce nebo vyhlídkový let letadlem se šampaňským navrch. Zážitek je prostě skvělý dárek k narozeninám pro ženu.

Dárek dárek k 30. narozeninám

Kristova léta na krku… jako dárek ke třicetinám to chce nějakou pořádnou pecičku. Něco čím si oslavenec dokáže, že je stále jednou nohou v pubertě. Pro tyto případy doporučujeme vodní zábavu na jetpacku, bungee jumping nebo destruktoterapii. A pokud by si rád vyzkoušel let volným pádem, ale v bezpečí, pak mu darujte větrný tunel á la indoor skydiving

Dárek ke 40. narozeninám

Krize středního věku dýchá na krk a je potřeba jí uniknout… Nebo ujet, to zní jako nějaký auto zážitek...nejlépe v luxusním sporťáku ze stáje Ferrari, Porsche, Lamborghini, Corveta aj. Žena se jistě ráda nalodí na nádhernou jachtu na den i celý víkend… I tak může vypadat dárek ke 40.

Dárky k 50. narozeninám

Půlka století za sebou, důchod před sebou a vzpomínky na dětství jsou čím dál hezčí. Darujte dárek k 50, který splní dětský sen. Pro tyto účely nabízíme možnost stát se bagristou, pilotem letadla, ošetřovatelem v ZOO nebo projít SWAT výcvikem.

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena