Letní aktivity

Hledáte zajímavé tipy na léto? Tak to jste tu správně. Máme pro vás nabídku letních aktivit, které vám zpestří letošní sezónu. Z širokého výběru letních sportů, jsme sestavili žebříček zákaznicky nejoblíbenějších adrenalinových a vodních sportů, které prostě musíte vyzkoušet…

Jetpack

“Pojď se mnou, chceš-li žít!” Jako akční hrdina si budete připadat v tomto futuristickém křesílku, které vám přichystá mokrou a adrenalinovou zábavu. Jetpack vás vynese nad vodní hladinu a budete létat jako pták. Zážitek je určen pro děti od 15 let a dospělé. 

Flyboarding

Je podobný jetpacku, ovšem tentokrát si nesednete do křesla, ale obujete si boty s tryskami. Prioritou tedy je… udržet balanc. Flyboard vás vynese až 10 m nad vodní hladinu. Můžete létat nad vodou, potápět se a skákat jako delfín.

Vodní lyžování

Osvěžující jízda na vodních lyžích je super zážitek na horké léto. Není to ani moc náročný sport, stačí trochu cviku… Důkazem je fakt, že tento sport je vhodný i pro děti od 7 let. Dětem a dospělým začátečníkům doporučujeme jízdu na vodním vleku, pro pokročilé lyžaře je připraveno lyžování za člunem.

Wakesurfing

Jízdu na vlně za člunem můžete absolvovat i na wakesurfu. Člun vás protáhne po vodní hladině, naučíte se zdolávat vlny a v momentě, kdy chytíte tu správnou vlnu, se pustíte lana a budete dál surfovat na vlnách za člunem.

Hoverboarding

Hoverboard je prkno, které létá nad vodní hladinou. Můžete létat “na vodě” nebo se nechat vynést až do výšky 5 metrů.

Bungee jumping

Bungee si u nás můžete skočit na několik způsobů:

  • Klasiku z mostu vysokého 62 m lze skákat sólo i v tandemu.
  • Bungee jumping v Praze a dalších lokalitách nabízí jump z jeřábu vysokého 60 m.
  • Bungee jump z televizní věže s námi můžete podniknout jen v Harrachově.
  • Kieneova houpačka jumpera do slova houpe rychlostí 90 až 110 km/hod. Narozdíl od klasického bungee jumpingu je jumper uvázán do sedacího postroje.

Ze všech seskoků je možné pořídit záznam na DVD.

Bungee jumping je určen pro dospělé i děti od 15 let, které musí mít souhlas rodičů.

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena