Nejoblíbenější letecké zážitky

Letecké sporty patří k nejvyhledávanějším zážitkům. Na skladě máme adrenalin i romantiku ve vzduchu.

Tandemový seskok padákem

Tandem seskok je hvězdou mezi leteckými zážitky. Mnoho lidí si plní sen a překonává svůj strach právě s námi. Staňte se jedním z nich a vyskočte z letadla ve 4 000 m. Jednu minutu poletíte volným pádem a dalších až 15 minut po otevření padáku si budete vychutnávat jedinečný vyhlídkový let.

Simulátor volného pádu

Pro všechny, kteří chtějí zažít let volným pádem, ale netroufají si, je tu větrný tunel. Zkušený instruktor s vámi bude ve větrném tunelu, ve kterém proudí vzduch o rychlosti 200 až 280 km/h. Simulace skydivu je tedy dokonalá.

Paragliding

Paragliding pořádáme v mnoha krajích ČR. Pro ty, kteří stojí o úžasný zážitek, doporučujeme tandem paragliding nebo motorový paragliding, kde se o vše postarají zkušení piloti, a vy si budete jen užívat. Pro ty, kteří tomuto sportu propadli a chtějí řídit svůj vlastní paraglid, jsou určeny kurzy paraglidingu.

Let balónem

Lety balónem pořádáme po celé České republice. Nabízíme let v menším horkovzdušném balónu až pro 6 osob, nebo ve velkém balónu až pro 24 osob. Pro fajnšmekry je tu let historickým balónem, jehož piloti jsou rovněž oděni do dobového oblečení.

Máme zkušenosti i s přípravou žádosti o ruku během letu vyhlídkovým balónem, takže pokud plánujete velkou událost, s důvěrou se na nás obraťte.

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena