Netradiční dárek

Vytipovali jsme pro vás netradiční dárky pro muže i ženy, kterými obdarované nadchnete. Zážitek lze objednat ve formě Epoukazu, který vám zašleme po přijetí platby na váš e-mail, nebo ve formě zážitkového poukazu, který vám v dárkovém balení doručíme do 2 pracovních dnů.

Pilotem na zkoušku

Mezi oblíbené netradiční dárky patří zážitky, kdy se člověk bez pilotního průkazu může stát pilotem na zkoušku. Roli 2. pilota může váš blízký plnit v kokpitu ultralehkého letadla, vrtulníku nebo vírníku. Létáme ve většině krajích ČR.

Sládkem na jeden den

Tento netradiční dárek ocení všichni pivaři. Po boku pivovarského sládka si vyzkouší šrotování sladu, vystírku, práci s chmelovarem, sbírání deky z otevřené spilky a další činnosti při výrobě piva. Účastník se bude podílet na výrobě jedné šarže piva, ze které po 3 až 5 týdnech obdrží dárkové balení piva.

Staň se bagristou

Splňte jeden klukovský sen o velkém silném stroji s čudlíkama a páčkama. Nabízíme možnost vyzkoušet si bagrování s 8 tunovým bagrem. Zkušený bagrista každého účastníka řádně proškolí a pak už se může předvést nováček.

Jednotka rychlého nasazení SWAT

Pokud váš blízký ujíždí na akčních filmech a činnosti speciálních jednotek, tak ho vyšlete na výcvik SWATU. Získané dovednosti si ihned vyzkouší v praxi při simulované akci.

Destruktoterapie

Čas od času je dobré upustit páru a něco rozmlátit. Bezpečné a beztrestné ničení je skvělý dárek nejen pro choleriky. Nabízíme unikátní příležitost zlikvidovat vůz nebo vybavení pokoje (kancelář nebo obývací pokoj) dle své libosti. Demoliční četě nebo jednotlivci jsou k dispozici ochranné i demoliční pomůcky. 

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena